"В договоренности Трампа по КНДР могут быть нюансы по Украине", - Бочкала

На думку журналіста, на даний момент лідер Північної Кореї буде вислуховувати, що запропонують йому інші сильні держави, а тільки потім вже вибирати вигідні для себе гарантії.

Історична зустріч Д.Трампа та Кім Чен Ина. Фото: inforesist.orgЗустріч Дональда Трампа з Кім Чен Ином поки можна назвати історичною, але не переломною. Північнокорейський лідер ще буде остаточно вибирати між США і Росією з Китаєм. Про це розповів журналіст і громадський діяч Роман Бочкала, зазначають Патріоти України.

«Договорились или не договорились, выполнили или не выполнили то, о чем договорились. Вот это уже будет понятно, перелом или нет. А то, что она историческая, это факт. Ничего подобного еще не было в истории северокорейских и американских отношений. Первая встреча президентов, поэтому она историческая», — вважає він.

На думку експерта, можливе роззброєння КНДР може викликати непередбачувані реакції всередині самої держави, тому перед проведенням саміту північнокорейський лідер не дарма проводив серйозні чистки у військовому керівництві.

«Это может вызвать очень серьезную турбулентность внутри страны. Все эти десятки лет северокорейских граждан учили тому, что США — это главный враг и что ядерное оружие — это единственная форма защиты страны. Это практически все равно, если бы Порошенко сейчас вышел и сказал, что «Все, мы с Путиным дружим, Россия хорошая, я лечу в Москву». Поэтому перед этим саммитом Ким Чен Ын делал серьезные чистки в военном руководстве. В отставку был отправлен глава Генштаба и еще несколько влиятельных генералов. Ему нужно опасаться каких-то возможных переворотов внутренних, военных», — говорить Бочкала.

Крім того, на думку журналіста, на даний момент лідер Північної Кореї буде вислуховувати, що запропонують йому інші сильні держави, а тільки потім вже вибирати вигідні для себе гарантії.

«Он выслушал условия, и теперь он будет говорить с Китаем и с Россией, что предложат они ему. У него сейчас золотая акция, его все хотят, все хотят договориться, а он хочет получить для себя гарантии. Какие-то гарантии Трамп ему дал. Вот теперь послушаем, какие гарантии ему даст Китай и Россия», — вважає Роман Бочкала.

У той же час журналіст висловив думку, що в світовій домовленості з приводу КНДР можуть стриматися якісь нюанси, що стосуються і України.

«Россия пока что очень лояльно комментирует и относится к этому процессу без резких заявлений. Это может свидетельствовать о том, что ситуация в некой координации находится с Кремлем. Вполне возможно, что какую-то часть в этих договоренностях играет и Украина. Может быть не только исключительно как страна, а как территория, находящаяся в регионе прямого российского интереса. Я не верю в формат, «вы нам Корею, мы вам Украину», это слишком примитивно и топорно, так не бывает. Но то, что это может означать наличие неких компромиссов для того, чтобы выработать взаимодействие по украинскому вопросу», — говорить він.

Також Роман Бочкала додав, що з країнами-учасницями G7 Дональд Трамп посварився з економічних питань, а не через Північну Корею.

«Здесь я бы не проводил прямую аналогию с G7. Участники G7 заинтересованы в урегулировании корейского вопроса. Для них Трамп выступает миротворцем», — заявив він.

Нагадаємо, що Трамп і Кім Чем Ин на спільному саміті в Сінгапурі підписали підсумковий документ.

Джерело: Inforesist.org
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти, хіти... Вона просто неймовірна: Зірка "Термінатора" не втратила своєї бойової фізичної форми (фото)

п’ятниця, 28 червень 2019, 6:10

Акторка Лінда Гамільтон, яка зіграла Сару Коннор, залишилася підтягнутою та стрункою до сьогодні. Лінда Гамільтон, які зіграла у "Термінаторі" у 1980-х роках, у червні 2018-го була помічена на зйомках продовження знаменитої франшизи в ролі Сари Конно...

З архіву ПУ. Вона просто неймовірна: Зірка "Термінатора" не втратила своєї бойової фізичної форми (фото)

середа, 26 червень 2019, 5:40

Акторка Лінда Гамільтон, яка зіграла Сару Коннор, залишилася підтягнутою та стрункою до сьогодні. Лінда Гамільтон, які зіграла у "Термінаторі" у 1980-х роках, у червні 2018-го була помічена на зйомках продовження знаменитої франшизи в ролі Сари Конно...