Україна може втрапити в капкан: В Угорщині вказали на серйозну небезпеку

Ярослава Хортяні важає, що Угорщина має вимушену дружбу з Росією, оскільки на 80% залежить від її енергоносіїв.

На сьогоднішній день в Україні нагнітається антиугорська істерія, що становить загрозу, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Апостроф".

Таку заяву зробила угорський політик, голова Європейського конгресу українців Ярослава Хортяні.

За її словами, 80% енергоносіїв до Угорщини йде з Росії. І газ, який йшов реверсом з Угорщини в Україну, купувався в Росії і був направлений в Україну, щоб допомогти їй.

"Я не розумію, чому в Україні нагнітається антиугорська істерія. Для мене це незрозуміло. Я просто боюся за Україну, щоб вона не потрапила в якийсь капкан. Кому це вигідно? Ми повинні працювати для того, щоб бути з нашими стратегічними партнерами, які є нашими сусідами, в мирі", - сказала Хортяні.

Крім того, вона прокоментувала перемогу партії "Фідес" на чолі з Віктором Орбаном на парламентських виборах в Угорщині, оскільки цього політика в Україні трохи побоюються через хороші відносини з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Я дуже люблю жарти в стилі: "А з яким Путіним?" Їх більше, ніж один. Є Путін-президент, а є система, яка побудована в Росії і названа "Путін" або "путінізм". Щодо взаємин: якщо Угорщина залежить економічно на 80% від енергоносіїв з РФ, то хіба не очевидно? Коли ми запитували: "Чого ви так підтримуєте стосунки з Росією?", вони відповіли, що не забувайте, що Україна за останні роки збільшила товарообіг з Росією, державою, з якою воює. Як нам відповідати на таке запитання?" - сказала Хортяні.

Вона додала, що кожна країна має право на економічні відносини.

"Вони ж з нею не дружать в тому сенсі, що дружать проти України. І для мене це найголовніше. Тому що, якби Угорщина з Росією "дружила" проти України, повірте мені, ми, українці, не промовчали б. Там вимушена "дружба", - підсумувала політик.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ви будете шоковані нюансами: Як кредитують в українських банках

понеділок, 28 травень 2018, 0:31

Переважна кількість фінансових установ продовжують закладати до кредитних договорів незаконні, несправедливі і ризиковані для позичальника умови, ігноруючи вимоги закону. З 12 червня 2017 року в Україні діє новий закон “Про споживче кредитування”, який...

Бабуся Єлизавета розумніша: Психолог розповіла, що чекає Меган Маркл після весілля (відео)

понеділок, 28 травень 2018, 0:24

Британський монарх тільки на вигляд здається простакуватою бабусею. Вона навмисне "прикидається валянком". Американській актрисі Меган Маркл після весілля з принцом Гаррі доведеться відчути на собі всю майстерність маніпулювання з боку королеви Великої...