"Стільки багатств - замки, середньовічні вулиці, колоритні гірські села, дивовижні розваги": Канадець розповів, що найбільше вражає в Україні

Побачене настільки подобається мандрівникам, що дуже часто вони неодноразово повертаються.

Канадські туристи вражені українським сільським колоритом. Фото: ukrainian.voanews.com

Канадець українського походження Вінцент Ріс заснував турагентство в Едмонтоні і організовує тури в Україну для канадців, переважно нащадків українських емігрантів, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Голос Америки".

Побачене настільки вражає мандрівників, що дуже часто вони неодноразово повертаються в Україну. "Наші тури зазвичай включають Київ, Чернівці та Карпати. Плюс люди хочуть в село - їх або якесь українське село, щоб відчути смак, як жили їхні предки. Ми дуже стараємося показати людям не тільки шароварщину, тому що в Америці шароварщина - це все", - зазначив Ріс.

За його словами, справжність України, що лежить поза площиною стереотипів, в її історії. "Вони починають розуміти відносини з Росією, Польщею, Австрією та Угорщиною. Вони також бачать, як живуть люди в селі - це нелегко. І вони відкривають для себе, що їжа в Україні - це не тільки вареники і голубці, що українська кухня - глибока і цікава. Вони починають розуміти, що це європейська країна, тут збереглося багато замків", - підкреслив екскурсовод.

Також він розповів, що організовує поїздки для туристів в села, одна з таких була в село на Снятинщині Івано-Франківської області. "Сиділи за святковим столом, співали. Вони просто плакали, що люди такі щирі, такі добрі.

Історія Києва - це для них дуже цікаво, але познайомитися з справжніми українцями - це безцінне", - додав Ріс. Найбільша цінність України для туристів, за його словами, полягає в самій країні.

"Україна має стільки багатств - замки, середньовічні вулиці, колоритні гірські села, пам'ятники світової спадщини ЮНЕСКО, дивовижні розваги - як народна, так і сучасна культури, і все досить доступно - принаймні поки що. Люди постійно здивовані якістю послуг і чудовою їжею - щось більше, ніж просто вареники і горілка! " - резюмував він.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти, хіти... Вона просто неймовірна: Зірка "Термінатора" не втратила своєї бойової фізичної форми (фото)

п’ятниця, 28 червень 2019, 6:10

Акторка Лінда Гамільтон, яка зіграла Сару Коннор, залишилася підтягнутою та стрункою до сьогодні. Лінда Гамільтон, які зіграла у "Термінаторі" у 1980-х роках, у червні 2018-го була помічена на зйомках продовження знаменитої франшизи в ролі Сари Конно...

З архіву ПУ. Вона просто неймовірна: Зірка "Термінатора" не втратила своєї бойової фізичної форми (фото)

середа, 26 червень 2019, 5:40

Акторка Лінда Гамільтон, яка зіграла Сару Коннор, залишилася підтягнутою та стрункою до сьогодні. Лінда Гамільтон, які зіграла у "Термінаторі" у 1980-х роках, у червні 2018-го була помічена на зйомках продовження знаменитої франшизи в ролі Сари Конно...