"Россия танцует джигу на граблях - после отравления Скрипалей Путину нет спасения", - блогер

Росія має добу для пошуку адекватного пояснення своєї причетності/непричетності до отруєння екс-розвідника та його дочки.

Британія вимагає від Росії пояснень по справі Скрипаля. Фото: ЗМІ

Блогер Владислав Береза прокоментував позиції Великобританії та Росії у справі Скрипаля, повідомляють Патріоти України.

"Есть люди, которые наступив на грабли и испытав острую боль меж глаз, делают выводы и обходят любые грабли.

Есть люди, которые глядя на наступающих на грабли, предпочитают не проверять свой лоб на прочность и на грабли не наступают.

А есть идиоты, которые наступив на одни грабли, тут же наступают на точно такие же другие, потом на третьи, а затем начинают танцевать джигу на граблях, не понимая, что удары по голове связаны с их танцами на граблях.

К последним относится и Путин.

Крым и Донбасс так ничему его и не научили. Теперь, после покушения на Скрипалей, он нарвался на следующие грабли. Премьер-министр Великобритании Тереза Мэй, выступая в парламенте, пообещала, что в среду, 14 марта, объявит об ответных мерах в отношении России из-за отравления Скрипалей.

У России есть сутки на разъяснения. Но достойного выхода из ситуации у Путина нет".
Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ви будете шоковані нюансами: Як кредитують в українських банках

понеділок, 28 травень 2018, 0:31

Переважна кількість фінансових установ продовжують закладати до кредитних договорів незаконні, несправедливі і ризиковані для позичальника умови, ігноруючи вимоги закону. З 12 червня 2017 року в Україні діє новий закон “Про споживче кредитування”, який...

Бабуся Єлизавета розумніша: Психолог розповіла, що чекає Меган Маркл після весілля (відео)

понеділок, 28 травень 2018, 0:24

Британський монарх тільки на вигляд здається простакуватою бабусею. Вона навмисне "прикидається валянком". Американській актрисі Меган Маркл після весілля з принцом Гаррі доведеться відчути на собі всю майстерність маніпулювання з боку королеви Великої...