"Россия танцует джигу на граблях - после отравления Скрипалей Путину нет спасения", - блогер

Росія має добу для пошуку адекватного пояснення своєї причетності/непричетності до отруєння екс-розвідника та його дочки.

Британія вимагає від Росії пояснень по справі Скрипаля. Фото: ЗМІ

Блогер Владислав Береза прокоментував позиції Великобританії та Росії у справі Скрипаля, повідомляють Патріоти України.

"Есть люди, которые наступив на грабли и испытав острую боль меж глаз, делают выводы и обходят любые грабли.

Есть люди, которые глядя на наступающих на грабли, предпочитают не проверять свой лоб на прочность и на грабли не наступают.

А есть идиоты, которые наступив на одни грабли, тут же наступают на точно такие же другие, потом на третьи, а затем начинают танцевать джигу на граблях, не понимая, что удары по голове связаны с их танцами на граблях.

К последним относится и Путин.

Крым и Донбасс так ничему его и не научили. Теперь, после покушения на Скрипалей, он нарвался на следующие грабли. Премьер-министр Великобритании Тереза Мэй, выступая в парламенте, пообещала, что в среду, 14 марта, объявит об ответных мерах в отношении России из-за отравления Скрипалей.

У России есть сутки на разъяснения. Но достойного выхода из ситуации у Путина нет".
Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Дієтолог порадила, як схуднути за допомогою картоплі

понеділок, 2 липень 2018, 0:32

Тетяна Годард розповіла правила вживання молодої картоплі, багатої органічними кислотами і клітковиною, вітамінами і мінералами. Калорійність молодих бульб до 30% нижче, ніж зрілих, а корисних властивостей значно більше. Якщо її правильно готувати і ї...

Нічні кошмари та привиди подолані: Науковці дослідили паранормальні сни

понеділок, 2 липень 2018, 0:25

Вчені знайшли пояснення всьому, що відбувається з нами уві сні. Нічні кошмари перестали бути чимось надприродним, зазначають Патріоти України. Щодня мільйони людей по всьому світі переживають нічні кошмари. Для деяких це справжня проблема, з якою бо...