"Россия танцует джигу на граблях - после отравления Скрипалей Путину нет спасения", - блогер

Росія має добу для пошуку адекватного пояснення своєї причетності/непричетності до отруєння екс-розвідника та його дочки.

Британія вимагає від Росії пояснень по справі Скрипаля. Фото: ЗМІ

Блогер Владислав Береза прокоментував позиції Великобританії та Росії у справі Скрипаля, повідомляють Патріоти України.

"Есть люди, которые наступив на грабли и испытав острую боль меж глаз, делают выводы и обходят любые грабли.

Есть люди, которые глядя на наступающих на грабли, предпочитают не проверять свой лоб на прочность и на грабли не наступают.

А есть идиоты, которые наступив на одни грабли, тут же наступают на точно такие же другие, потом на третьи, а затем начинают танцевать джигу на граблях, не понимая, что удары по голове связаны с их танцами на граблях.

К последним относится и Путин.

Крым и Донбасс так ничему его и не научили. Теперь, после покушения на Скрипалей, он нарвался на следующие грабли. Премьер-министр Великобритании Тереза Мэй, выступая в парламенте, пообещала, что в среду, 14 марта, объявит об ответных мерах в отношении России из-за отравления Скрипалей.

У России есть сутки на разъяснения. Но достойного выхода из ситуации у Путина нет".
Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Их главный тост - лишь бы не было войны": Казарін про те, за що насправді голосували кримчани на виборах Путіна в Криму (відео)

четвер, 22 березень 2018, 11:33

Жителі Криму, понад усе, прагнуть мати комфортні умови життя. Журналіст Павло Каразін на сторінці «Крим. Реалії» у Facebook в своєму відеоблозі розповів про патріотизм кримчан, повідомляють Патріоти України. Жителі тимчасово окупованого Криму брали уча...

"У них просто один самолет!": З’явилася цікава деталь кокаїнового скандалу в Росії

четвер, 22 березень 2018, 11:16

Висланні з Великобританії дипломати прилетіли "кокаїновим літаком". Один з російських журналістів висловив думку, що "кокаїновий літак" Росії, на якому илетіли з Великобританії 23 російські дипломати, єдиний в російської влади, повідомляють Патріоти Ук...