"Россия танцует джигу на граблях - после отравления Скрипалей Путину нет спасения", - блогер

Росія має добу для пошуку адекватного пояснення своєї причетності/непричетності до отруєння екс-розвідника та його дочки.

Британія вимагає від Росії пояснень по справі Скрипаля. Фото: ЗМІ

Блогер Владислав Береза прокоментував позиції Великобританії та Росії у справі Скрипаля, повідомляють Патріоти України.

"Есть люди, которые наступив на грабли и испытав острую боль меж глаз, делают выводы и обходят любые грабли.

Есть люди, которые глядя на наступающих на грабли, предпочитают не проверять свой лоб на прочность и на грабли не наступают.

А есть идиоты, которые наступив на одни грабли, тут же наступают на точно такие же другие, потом на третьи, а затем начинают танцевать джигу на граблях, не понимая, что удары по голове связаны с их танцами на граблях.

К последним относится и Путин.

Крым и Донбасс так ничему его и не научили. Теперь, после покушения на Скрипалей, он нарвался на следующие грабли. Премьер-министр Великобритании Тереза Мэй, выступая в парламенте, пообещала, что в среду, 14 марта, объявит об ответных мерах в отношении России из-за отравления Скрипалей.

У России есть сутки на разъяснения. Но достойного выхода из ситуации у Путина нет".
Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дніпро був червоний від крові: Ватутін поклав неймовірну кількість киян, щоб догодити Сталіну", - Томенко

вівторок, 6 листопад 2018, 21:50

Радянського генерала слід проклинати, а не вшановувати. Радянського генерала Миколу Ватутіна, який командував Першим Українським фронтом під час Другої світової війни, слід проклинати, а не вшановувати, зазначають Патріоти України. Таку позицію висл...

Дієтолог порадила, як схуднути за допомогою картоплі

понеділок, 2 липень 2018, 0:32

Тетяна Годард розповіла правила вживання молодої картоплі, багатої органічними кислотами і клітковиною, вітамінами і мінералами. Калорійність молодих бульб до 30% нижче, ніж зрілих, а корисних властивостей значно більше. Якщо її правильно готувати і ї...