Пентагон планує замінити солдат роботами

Розробкою проекту займаються відразу декілька американських компаній.

Техніка майбутнього. Фото: breakingdefense.com

Перші прототипи роботизованих бойових машин будуть створені вже у 2019 році, повідомляють Патріоти України.

У 2015 р. в Армії США оприлюднили власне бачення збройних конфліктів майбутнього. На думку Пентагона, всі військові дії в майбутньому будуть вестися в умовах міської забудови.

Військові планують створити роботизовані бойові бронемашини, які будуть менші та легші за сучасні бойові танки. Також в разі роботизації зникне необхідність розміщувати всередині корпусу житловий відсік для екіпажу, системи кондиціонування, очищення повітря і багато інших.

До 2020 року США планують почати випробування, щоб оцінити необхідність подібної техніки. Розробленням такого проекту нині займається декілька американських компаній. Після попередніх випробувань в 2020 році військові складуть список рекомендацій для їх доопрацювання. Вдосконалені прототипи будуть проходити випробування у 2022 році. У 2024 році пройдуть завершальні випробування машин-фіналістів.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Дієтолог порадила, як схуднути за допомогою картоплі

четвер, 23 вересень 2021, 23:55

Тетяна Годард розповіла правила вживання молодої картоплі, багатої органічними кислотами і клітковиною, вітамінами і мінералами. Калорійність молодих бульб до 30% нижче, ніж зрілих, а корисних властивостей значно більше. Якщо її правильно готувати і ї...

З архіву ПУ. "Люди зникали пачками": Про темний бік райського Таїланду

середа, 22 вересень 2021, 23:05

Орієнтуватися в правилах та вести себе пристойно не завадить туристу в будь-якій країні. "Ну что ж, мы поговорили о том, как подготовиться к поездке в Таиланд и о том, что бы такого неизбитого там посмотреть. Пришло время обсудить и обратную сторону Та...