"Нужно быть слепцом, чтобы не видеть, что Кремль активно ищет конфронтации", - Кох

Путін хоче опустити «залізну завісу» на Росію та вберегти свою владу будь-якою ціною.

Альфред Кох. Фото: uznayvse

Колишній віце-прем’єр Росії Альфред Кох на своїй сторінці у Facebook висловив власне бачення політики Путіна, повідомляють Патріоти України.

Він вважає, що Путін загострює відносини з Заходом для того, щоб опустити на країну «залізну завісу».

"Итак, это эмпирический факт. Зачем Кремлю (Путину) это нужно - это вопрос дискуссионный. На мой взгляд, Путин понимает, что в рамках открытого государства его режим не имеет шансов на выживание. Информационную монополию поддерживать будет все сложнее и сложнее даже по чисто технологическим причинам. Отставание от первого и даже второго мира будет все сильнее. Институциональные реформы (единственные которые могли бы вдохнуть жизнь в российскую экономику) - невозможны по причине рисков для режима и т.д", - впевнений Кох.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Их главный тост - лишь бы не было войны": Казарін про те, за що насправді голосували кримчани на виборах Путіна в Криму (відео)

четвер, 22 березень 2018, 11:33

Жителі Криму, понад усе, прагнуть мати комфортні умови життя. Журналіст Павло Каразін на сторінці «Крим. Реалії» у Facebook в своєму відеоблозі розповів про патріотизм кримчан, повідомляють Патріоти України. Жителі тимчасово окупованого Криму брали уча...

"У них просто один самолет!": З’явилася цікава деталь кокаїнового скандалу в Росії

четвер, 22 березень 2018, 11:16

Висланні з Великобританії дипломати прилетіли "кокаїновим літаком". Один з російських журналістів висловив думку, що "кокаїновий літак" Росії, на якому илетіли з Великобританії 23 російські дипломати, єдиний в російської влади, повідомляють Патріоти Ук...