"Наглость - первое счастье": Мережу вразила декларація київської судді

Користувачі вважають, що реальний розмір статків Оксани Епель страшно уявити.

Оксана Епель. Фото: ЗМІ

Оксана Епель, суддя Київського Апеляційного Адміністративного Суду і за сумісництвом мільйонерка, оприлюднила дійсно вражаючу Декларацію про доходи, повідомляють Патріоти України. Цю інформацію розмістив Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook.

Він написав, що такого ще не бачив ніколи. Перелік Епель в Декларації вражає настільки, що навіть страшно уявляти те, що Оксана не зволила внести.

«У неї ЧОТИРНАДЦЯТЬ величезних земельних Ділянок. ЧОТИРИ заміських Будинки. Два автомобіля Jaguar XF. А також, близько П'ЯТИ мільйонів гривень Готівкою. І це тільки те, що Оксана внесла в Декларацію. Реальний розмір статку судді Епель, просто страшно Уявити.

Ось це і є Особа сьогоднішньої Судової системи України. Особа Українського Правосуддя », - зазначив Шнайдер.

Так, за словами Шнайдера, українці страждають від того, що сприймаю суддів-мільйонерів як належне, але, насправді, так бути не повинно.

«Суддів-Міллліонеров МИ стали сприймати як Належне. Нам навіяли, що це Нормально. І по іншим Бути просто не може. Але це ж повний БРЕД. Так не має бути. І поки Український Народ буде продовжувати Дивитися крізь пальці на «служителів Феміди» Мільйонерів і Мільярдерів. Ні про яке справедливе правосуддя не може бути і Речі ... », - написав він у пості.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ви будете шоковані нюансами: Як кредитують в українських банках

понеділок, 28 травень 2018, 0:31

Переважна кількість фінансових установ продовжують закладати до кредитних договорів незаконні, несправедливі і ризиковані для позичальника умови, ігноруючи вимоги закону. З 12 червня 2017 року в Україні діє новий закон “Про споживче кредитування”, який...

Бабуся Єлизавета розумніша: Психолог розповіла, що чекає Меган Маркл після весілля (відео)

понеділок, 28 травень 2018, 0:24

Британський монарх тільки на вигляд здається простакуватою бабусею. Вона навмисне "прикидається валянком". Американській актрисі Меган Маркл після весілля з принцом Гаррі доведеться відчути на собі всю майстерність маніпулювання з боку королеви Великої...