"Мавр зробив свою справу": З Кремля доносяться чутки про можливу розправу з Сурковим

Помічник президента РФ знаходиться під загрозою "посадки" або навіть гірше.

Сурков В. Фото: ЗМІ

Владиславу Суркову, який є куратором терористів на Донбасі, загрожує ув’язнення, повідомляють Патріоти України. Про це йдеться у публікації Telegram-каналу, який спеціалізується на інсайдах із Кремля, "Незыгарь".

Як зазначається, на заміну Суркову адміністрація Володимира Путіна розглядає заступника голови уряду РФ Дмитра Козака.

"Сурков знаходиться під загрозою "посадки" (якщо Плотницький дасть потрібний обсяг показань) або навіть еміграції. Для Козака, який почав перехоплювати регіональну повістку у Кирієнка, це було б кар'єрним крахом. У Козака існує список власних губернаторських відставок і замін. При цьому, як кажуть, у президента склалася думка, що Козак і Кирієнко завалили територіальну проблематику", - наголошується у публікації.

Опублікував: Інна Мартинчук

Інші публікації автора

"Их главный тост - лишь бы не было войны": Казарін про те, за що насправді голосували кримчани на виборах Путіна в Криму (відео)

четвер, 22 березень 2018, 11:33

Жителі Криму, понад усе, прагнуть мати комфортні умови життя. Журналіст Павло Каразін на сторінці «Крим. Реалії» у Facebook в своєму відеоблозі розповів про патріотизм кримчан, повідомляють Патріоти України. Жителі тимчасово окупованого Криму брали уча...

"У них просто один самолет!": З’явилася цікава деталь кокаїнового скандалу в Росії

четвер, 22 березень 2018, 11:16

Висланні з Великобританії дипломати прилетіли "кокаїновим літаком". Один з російських журналістів висловив думку, що "кокаїновий літак" Росії, на якому илетіли з Великобританії 23 російські дипломати, єдиний в російської влади, повідомляють Патріоти Ук...